Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "prawo jazdy"

 • Prawo jazdy

  Poszukują Państwo specjalistów, którzy wykonują dokumenty kolekcjonerskie na indywidualne zlecenie? Oferujemy wykonanie kopii dowodu osobistego, prawa jazdy a także wielu innych dokumentów oraz kart. Wystarczy jedynie przesłać skan dowodu, abyśmy stworzyli jego wierną kopię - oczywiście do celów kolekcjonerskich. Kładziemy nacisk na jakość, wszelkie karty wykonujemy na drukarkach retransferowych. Projekty przed realizacją są przygotowywane przez kompetentnych grafików, którzy dopracowują każdy niuans. Nie pobieramy przedpłat przed realizacją - płacisz dopiero po przyjęciu, obejrzeniu oraz zaakceptowaniu kopii dokumentu. Na witrynie dokumencik.eu odnajdą Państwo kompletną ofertę - zrealizujemy każde zamówienie - serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!
  Kategorie:
  Firmy » Druk i poligrafia

  data: 14.11.2017 | adres: http://dokumencik.eu | słowa kluczowe: prawo jazdy kolekcjonerskie dokumenty kolekcjonerskie prawo jazdy | czytaj więcej »

 • kwalifikacje zawodowe kierowców

  Samochodowy transport staje się coraz bardziej powszechny, dzięki czemu potrzeba coraz więcej kierowców zawodowych. Rozpoczyna się od zrobienia prawa jazdy na kategorię D lub C. Gdy będziemy chcieć kierować autobusem, to przed nami jeszcze szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowcy, dopiero po odbyciu takiego kursu będziemy uprawnieni do przewozu osób. Kursy takie trwają blisko trzysta godzin, w czasie których kierowcy uczą się wszystkich zagadnień związanych z transportem osobowym. Podobnie jest w przypadku użytkowników ciężarówek, którzy chcą rozpocząć karierę w charakterze kierowcy. Aby mogli oni wykonywać swoje obowiązki, to przed tym konieczne do zaliczenia będzie szkolenie: kwalifikacja zawodowa kierowcy. Podczas 280 godzin, podzielonych na część praktyczną i teoretyczną, kursant nauczy się, jak w bezpieczny sposób jeździć samochodem z ładunkiem, zapozna się z zasadami ekonomicznej jazdy i wszystko to będzie ćwiczył w praktyce.
szatki na chrzest | katalogi stron | lista katalogów | katalogowanie
Strony:

Katalog Informatyczny