Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "oferty pracy"

 • Rynki wschodnie

  Rynki wschodnie to perspektywiczny rynek dla krajowych firm. Rosja , Ukraina lub Białoruś mogą stanowić szansę na rozwój przedsiębiorstw produkcyjnych bądź handlowych. Prezentowany tu serwis to miejsce wymiany doświadczeń dla biznesmenów zaciekawionych eksportem do Rosji bądź importem z tego państwa. Ponadto na stronie znajdują się odpowiednie informacje o Rosji, Ukrainie a także Kazachstanie. Firmy pragnące rozwijać biznes w tych państwach powinny wejść na przedstawianą tu witrynę i poszukać wspomnianych informacji. Portal cały czas jest wzbogacany o kolejne funkcje.
 • Oferty pracy za granicą

  Przedstawiona tu strona jest fantastyczną propozycją dla kogoś, kogo tylko interesuje tematyka związana z rzeczami takimi jak oferty pracy za granicą. Znajdziemy tutaj całe mnóstwo tego typu ofert dotyczących ponadto wielu różnych europejskich krajów(zdecydowanie polecamy oferty z działu praca w Szwajcarii ), dzięki czemu dosłownie każdy wybierze wśród nich coś, co będzie w pełni odpowiadało jego wymaganiom. Zdecydowanie warto jest z niej skorzystać, bo jest to bogata baza ofert dla każdego, kto chciałby pracować za granicą!
  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Praca
  Biznes i Ekonomia » Ogłoszenia
  Praca » Praca za granicą

  data: 20.07.2012 | adres: http://europraca.eu | słowa kluczowe: praca praca za granicą oferty pracy | czytaj więcej »

 • Praca za granica

  Polecamy potężną liczbę interesujących anonsów posady w przeróżnych branżach. Na przykład praca dla profesjonalnego murarza lub solidnej sprzedawczyni. Wygodna wyszukiwarka zezwoli przeprowadzić odpowiedniej decyzji.\rJeżeli szukasz roboty za granicą bez znajomości języka wówczas zaintryguje Cię etat w Wielkiej Brytanii ewentualnie w Islandii. Robota w omawianych regionach to utrapienie nie widzenia się z rodziną. Masz więc do wyboru w przybliżeniu 8,31 zł/h brutto pracując w małym mieście i pozostając z ukochanymi. Jeżeli natomiast przyjmiesz zatrudnienie poza Polską pozyskasz o niebo więcej : to znaczy równo jedenaście EUR/godz netto. Wybór należy do Was. Najczęściej wybór nie będzie prosty, jednak zaważy o naszej losie.
artykuły tematyczne | szatki do chrztu | szatki do chrztu | spis katalogów
Strony:

Katalog Informatyczny