Katalog stron

Strony informatyczne

sylwiahofman.pl

Już teraz skorzystaj z najwyzszej klasy usług pani Sylwii Hofman, które poparte są olbrzymim doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak także doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak także odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Ponadto chcąc trafić do jak największego zgromadzenia osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Lśniący uśmiech to pragnienie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dlatego też należy troszczyć się o uzębienie codziennie. Nie wolno zapominać o systematycznym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz stomatolog przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje właściwą kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Właśnie dlatego powinniśmy dbać o zęby codziennie i już jako dziecko. Należy nadmienić, że o ile licówki są zabiegiem to musimy pielęgnować zęby, aby wizyta u dentysty polegała jedynie na przeglądzie. Zachęcamy najmłodszych i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Test na Depresje

  Jednym z największych kłopotów w dzisiejszych czasów jest to, że bardzo wielu ludzi choruje na depresję. Nawet się mówi, że depresja to choroba cywilizacyjna. Jednak nasza cywilizacja to również dużo zalet - a więc większość chorób można przezwyciężyć. Nie inaczej jest, jeżeli w grę wchodzi depresja. Wystarczy udać się do psychiatry, który w czasie swojej pracy leczył bardzo wielu chorych, zatem zapewne posiada spore umiejętności oraz potrzebne doświadczenie. Jak zatem doskonale widać, depresja może jak najbardziej być uleczona. Należy jednakże zadbać o to.

  data: 21.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Psychologia muzyki

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma trudnościami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Podejmujemy współpracę z artystami rozwijającymi swój potencjał zawodowy, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem zmierzamy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości pełnego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla własnego rozwoju i najefektywniejszego działania we współczesnym świecie utalentowanych artystów w różnym wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 27.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Coś jest nie tak z Twoimi włosami? Boisz się, że niedługo możesz być całkiem łysy? Chciałbyś móc zaprezentować nieco więcej włosów na głowie? Włącz naszą witrynę internetową i korzystaj jak najlepiej z porad na niej umieszczonych. Mogą one okazać się naprawdę przydatne dla wszystkich, których problemem jest łysienie i nadmierna utrata włosów. Nie obawiaj się i nie bądź nieśmiały, ponieważ naprawdę wiele ludzi posiada podobne problemy. Nie bądź bezradny. Rady specjalistów i uwagi na temat pielęgnacji włosów, jak również złożone przykłady środków i specyfików na porost i zagęszczenie włosów na pewno okażą się niezwykle przydane i skutkujące. Strona została stworzona, aby skutecznie ci pomóc.

  data: 02.01.2012 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: łysienie wypadanie włosów | czytaj więcej »

 • Logopeda Wałbrzych

  Logopeda albo psycholog to specjaliści jakich odnajdą Państwo na przedstawianej tu witrynie internetowej. Jest to witryna, która przedstawia ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Lokalizacja poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, lecz też osób mieszkających w innych miastach, na terenie całego kraju. Poradnia psychologiczna proponuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest m.in. terapia bobath . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to świetne wyjście dla osób szukających logopedy ewentualnie psychoterapeuty.

  data: 11.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny