Katalog stron

Strony informatyczne

Opony Continental

Jazda na oponach zimowych w lecie może może być przyczyną groźnych wypadków. W takiej sytuacji powinniśmy się liczyć z tym, że droga hamowania ulegnie znacznemu wydłużeniu, nawet o kilkanaście metrów w stosunku do samochodów, w których zamontowana opony letnie. Jest to wielka różnica, która ma niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo. Podobnie wygląda sprawa z przyczepnością, która w wyższych temperaturach będzie o wiele lepsza w sytuacji gdy będziemy używać opony letnie. Różnice te w działaniu wynikają z różnic w strukturze opon. Głównym powodem będzie kwestia materiału użytego do budowy opon letnich i zimowych oraz budowa bieżnika. Opony letnie mają bieżnik przystosowany tylko i wyłącznie do odprowadzania wody. Z kolei opony zimowe mają za zadanie „wgryzać” się w śnieg a także utrzymać się na bardzo śliskiej i oblodzonej drodze.

Kategorie:
Motoryzacja » Opony
Sklepy internetowe » Sklepy motoryzacyjne

data: 13.03.2013 | adres: http://abc-opony.pl | słowa kluczowe: opony opony letnie opony zimowe felgi aluminiowe akumulatory

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Części zamienne do koparek

  Wszyscy użytkownicy sprzętów rolniczych oraz ciężkiego sprzętu, zdają sobie sprawę, że w tego typu pracy najważniejsze okazuje się pełne bezpieczeństwo. Przeto ważne jest, ażebyś stosował osprzętowania najwyższej jakości. Częstawe awarie Twojego sprzętu z pewnością nie pomogą Ci w pracy, nie przyciągnął klientów i nie dadzą znacznego zysku. Wszystkie wymieniane cześć powinny być dobrej jakości – nie powinniśmy na nich oszczędzać, ni również przepłacać. Serwis - kop proponuje Państwu najlepszej jakości części w rozsądnych cenach. Bardzo wielkim zainteresowaniem cieszą się łyżki do koparek . Jak wiadomo są to części, które poprzez stały kontakt z iłą narażone są na duże awarie. Tak też dość często się dzieje. Nasz Serwis oferuje bardzo bogatą ofertę właśnie tego typu części, są one w naszej ofercie szczególną pozycję.

  data: 11.03.2013 | adres: http://www.serwis-kop.pl | słowa kluczowe: koparki maszyny budowlane budownictwo cat jcb | czytaj więcej »

 • Katalizatory Wrocław

  Proponujemy wpaść na witrynę internetową prezentującą warsztat mechaniczny Marex II Wrocław. Promowany warsztat ma swoją siedzibę na osiedlu Fabryczna, obok ulicy Strzegomskiej. Nasza branża to układy wydechowe, serwis opon, a także katalizatory. Wszystkim kontrahentom mamy sposobność sprowadzić doskonałej jakości elementy wydechu i opony markowych firm, rzecz jasna w przyzwoitych cenach. Czekamy na Was w dni robocze między 9 a 17, jak również w soboty do czternastej.

 • Sklep w internecie

  Jeśli zajmujesz się sprzedażą przez Internet, to dodaj swoją witrynę do naszego SEOkatalogu. Zgromadzono tutaj jedynie wyselekcjonowane sklepy online, a katalog prowadzony jest zarówno dla pozycjonerów, jak i przeciętnych czytelników. Zgłaszając do prezentowanego spisu swój sklep w Internecie masy klientów, a tym samym powiększyć|dotrzesz do masy konsumentów, a tym samym powiększysz zyski. Jeśli zaś nie jesteś sprzedawcą, ale kupującym, to katalog pomoże Ci robić udane zakupy online. Zamiast zdawać się na przypadek bądź przepłacać na portalach aukcyjnych, błyskawicznie odszukasz najkorzystniejsze w kraju oferty.

  data: 16.03.2012 | adres: http://www.sklepwinternecie.com | słowa kluczowe: sklep w internecie sklepy internetowe sklep internetowy katalog sklepów | czytaj więcej »

 • Sklep odzieżowy

  Ciuchy popularnych marek są w naszym kraju niewspółmiernie drogie, bywa, że bardziej korzystne staje się zrobienie zakupów za zachodnią granicą. Do tej pory tania odzież markowa trafiała nad Wisłę niezwykle rzadko, jednak teraz to się poprawia! Niniejszy sklep odzieżowy online to odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy lubią ubierać się atrakcyjnie, nie wydając przy tym wszystkich oszczędności. To outlet online, który otwiera dostęp do najświeższych kolekcji światowych marek, czego nie może zapewnić żaden inny internetowy sklep odzieżowy! Najlepszy polski outlet odzieżowy z prawdziwego zdarzenia zaprasza wszystkich chętnych!

  data: 22.01.2013 | adres: http://www.esonero-outlet.com.pl | słowa kluczowe: sklep internetowy outlet odzież sklep odzieżowy | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny