Katalog stron

Strony informatyczne

Logopeda Wałbrzych

Logopeda albo psycholog to specjaliści jakich odnajdą Państwo na przedstawianej tu witrynie internetowej. Jest to witryna, która przedstawia ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Lokalizacja poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, lecz też osób mieszkających w innych miastach, na terenie całego kraju. Poradnia psychologiczna proponuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest m.in. terapia bobath . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to świetne wyjście dla osób szukających logopedy ewentualnie psychoterapeuty.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 11.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Lśniący uśmiech to pragnienie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dlatego też należy troszczyć się o uzębienie codziennie. Nie wolno zapominać o systematycznym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz stomatolog przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje właściwą kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Właśnie dlatego powinniśmy dbać o zęby codziennie i już jako dziecko. Należy nadmienić, że o ile licówki są zabiegiem to musimy pielęgnować zęby, aby wizyta u dentysty polegała jedynie na przeglądzie. Zachęcamy najmłodszych i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • sylwiahofman.pl

  Już teraz skorzystaj z najwyzszej klasy usług pani Sylwii Hofman, które poparte są olbrzymim doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak także doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak także odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Ponadto chcąc trafić do jak największego zgromadzenia osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Test na Depresje

  Jednym z największych kłopotów w dzisiejszych czasów jest to, że bardzo wielu ludzi choruje na depresję. Nawet się mówi, że depresja to choroba cywilizacyjna. Jednak nasza cywilizacja to również dużo zalet - a więc większość chorób można przezwyciężyć. Nie inaczej jest, jeżeli w grę wchodzi depresja. Wystarczy udać się do psychiatry, który w czasie swojej pracy leczył bardzo wielu chorych, zatem zapewne posiada spore umiejętności oraz potrzebne doświadczenie. Jak zatem doskonale widać, depresja może jak najbardziej być uleczona. Należy jednakże zadbać o to.

  data: 21.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Psychologia muzyki

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma trudnościami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Podejmujemy współpracę z artystami rozwijającymi swój potencjał zawodowy, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem zmierzamy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości pełnego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla własnego rozwoju i najefektywniejszego działania we współczesnym świecie utalentowanych artystów w różnym wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 27.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Uzależnienie od alkoholu

  Coraz częściej alkoholizm jest postrzegany jako choroba, a nie jak potrzeba upojenia się. ciągle media przestrzegają jak złe bywają następstwa nałogu alkoholowego. Kłopot zdaje nam się przyziemny do chwili jak nie dotknie kogoś z naszego podwórka. Wobec tego rozumiemy inny obraz tej choroby. Niestety nasze doświadczenia w tej kwestii są znikome. Z pomocą przychodzi nasza witryna. Stanowi ona kompendium wiedzy na temat tej przypadłości. Otrzymujecie okazję zrozumieć metody leczenia alkoholizmu, poznacie komu zaleca się odtruwanie alkoholowe, oraz jak przykre są skutki alkoholizmu. Jest to choroba która, przestaje być zakazany i obok którego nie można przejść bezdusznie.

  data: 23.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Coś jest nie tak z Twoimi włosami? Boisz się, że niedługo możesz być całkiem łysy? Chciałbyś móc zaprezentować nieco więcej włosów na głowie? Włącz naszą witrynę internetową i korzystaj jak najlepiej z porad na niej umieszczonych. Mogą one okazać się naprawdę przydatne dla wszystkich, których problemem jest łysienie i nadmierna utrata włosów. Nie obawiaj się i nie bądź nieśmiały, ponieważ naprawdę wiele ludzi posiada podobne problemy. Nie bądź bezradny. Rady specjalistów i uwagi na temat pielęgnacji włosów, jak również złożone przykłady środków i specyfików na porost i zagęszczenie włosów na pewno okażą się niezwykle przydane i skutkujące. Strona została stworzona, aby skutecznie ci pomóc.

  data: 02.01.2012 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: łysienie wypadanie włosów | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny