Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Tłumaczenia

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Tłumaczenia.

 • Tłumacz Niemieckiego

  Profesjonalnym tłumaczeniem trudnimy się niemalże od 15 lat. Kształciliśmy się na uniwerkach , np.: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytet Śląski, UŁ. Największy nacisk kładziemy na tłumaczenie niemiecki (tłumaczenie ustne i pisemne) ponieważ większość z nas to absolwenci filologii germańskiej. Jako tłumacze musimy mierzyć się każdego dnia ze sporymi wyzwaniami translacyjnymi, jednak nie straszne są nam nawet najcięższe frazeologizmy (były już nawet takie dziwne terminy jak trauma, sztanga, somnambulizm, skarabeusz). Jednak tłumaczenie niemieckie łatwo nam przychodzi, ponieważ jesteśmy nie tylko porządnie wykształceni, ale w procesie tłumaczenia wspieramy się na konsultantach (jak np. detektyw (prywatny), genetyk, operator (maszynista) stacji pomp, rzeczoznawca majątkowy). Możecie ze spokojem powierzyć nam tłumaczenie niemieckiego dokumentu nieważne, skąd jesteś (obsługiwaliśmy klientów z miast i miasteczek Rawa Mazowiecka, Szczuczyn, Zwierzyniec) - (jurysta).

 • Tłumacz niemieckiego Poznań

  Firma Intergerman to poznański tłumacz niemieckiego, który funkcjonuje w branży od dłuższego czasu. W ofercie znajdują się przekłady na piśmie, a także ustne, między innymi wykonywane w Poznaniu niemieckie tłumaczenia ekonomiczne. Trzeba wyróżnić to, iż tłumaczenia w firmie Intergerman Tłumacz Przysięgły Poznań wykonywane są profesjonalnie - przechodzą konsultacje u specjalistów z określonej dziedziny. To powoduje, że można otrzymać zapewnienie, że realizowane zlecenia charakteryzuje znakomita jakość. To sprawia, że Intergerman została okrzyknięta jako „profesjonalny tłumacz przysięgły języka niemieckiego z Poznania”. Więcej informacji można odszukać na stronie: www.intergerman.pl.

  Kategorie:
  Firmy wg branż » Usługi
  Firmy » Tłumaczenia

  data: 10.02.2013 | adres: http://www.intergerman.pl/tlumacz-przysiegly-niemieckiego-poznan | słowa kluczowe: tłumacz tłumacze niemieckiego języka przysięgły Luboń w Luboniu w Poznaniu Poznań niemiecki tłumaczenia z Lubonia z Poznania | czytaj więcej »

 • Tłumaczenia

  W dzisiejszych czasach, języki zagraniczne są bardzo cenione przez właścicieli ogromnych firm ze względu na współpracę z przedsiębiorstwami obcojęzycznymi. Właśnie z tego powodu ogłoszenia tłumaczy angielskiego i niemieckiego mają sobie tak wielką popularność obojętnie lub zerka się do wirtualnej sieci albo prasa z ofertami. Praca tłumacza pozwala rozwijać się zawodowo oraz osiągać wysoki zarobki- mogą trudnić się nią osoby w każdym wieku, a praktykę zawodową niezmiernie się ceni.

  Kategorie:
  Aktualności » Ogłoszenia
  Firmy » Tłumaczenia
  Biznes i Ekonomia » Ogłoszenia

  data: 01.04.2012 | adres: http://www.e-tlumaczenia.edu.pl | słowa kluczowe: tłumaczenia tłumaczenia angielski tłumaczenia | czytaj więcej »

 • Tłumaczenie curriculum vitae

  Posiadasz właściwie napisane CV ale pracodawca zażyczył sobie je w języku obcym, a ty nie jesteś w stanie samemu je stworzyć? Trzeba wiedzieć, że wspaniale trafiłeś, ponieważ na naszej stronie online odnajdziesz pomoc przy tłumaczeniu tekstów, ale i również CV. Takie tłumaczenia CV to przede wszystkim profesjonalnie tworzone tłumaczenie bez żadnych błędów językowych. Mamy ogromne doświadczenie w tym przypadku, dzięki czemu bez kłopotów będziecie zadowoleni z okazji jakie tobie gwarantujemy. Więcej informacji bez problemów znajdziesz na stronie która jest odpowiednio dla ciebie przygotowana. Także w naszych ofertach wyszukacie tłumaczenie LM dzięki temu bez kłopotów musisz skorzystać z takich usług!

 • Strony:
szatki do chrztu | katalogi seo | katalogi seo | wianki komunijne

Katalog Informatyczny