Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Społeczeństwo

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Społeczeństwo.

 • zakład pogrzebowy Kamień Pomorski

  W przypadku śmierci bliskiej osoby należy powiadomić lekarza dzwoniąc pod numer 999 lub 112. Obowiązkiem lekarza jest potwierdzenie czy miał miejsce zgon. Potem powiadamiamy zakład pogrzebowy. Lekarz po potwierdzeniu zgonu wypisuje „kartę zgonu”, która będzie podstawą do wystawienia aktu zgonu w USC. Stwierdzenie zgonu jest podstawą do przewozu zwłok do kostnicyGdypodejmiemy ostateczną decyzję wyboru firmy pogrzebowej, dostarczamydo biura zakładu dokumenty: kartę zgonu, dowód osobisty, legitymację z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, KRUS , WBE, MSWiA osoby nieżyjącej

  Kategorie:
  Firmy wg branż » Usługi
  Firmy » Usługi
  Społeczeństwo

  data: 27.08.2013 | adres: http://uslugi-pogrzebowe24.pl | słowa kluczowe: zakład pogrzebowy pogrzeby usługi pogrzebowe | czytaj więcej »

 • Wynajem samochodów Warszawa

  Miejsce gdzie można wynająć samochód w okolicy lotnisk to w dzisiejszych czasach normalne. W miastach takich jak Warszawa, Kielce, Gdańsk, Częstochowa i wielu innych to standard. Tylko, że auto zastępcze, jakie będziemy mieli możliwość pożyczyć z takowej wypożyczalni samochodów to zupełna nowa sprawa. Jakoś od końca 2011 roku dzięki rzecznikowi praw konsumenckich bez dodatkowych opłat wypożyczyć możemy samochód zastępczy ,a cały koszt wypożyczenia pokryje OC sprawcy wypadku, czy też stłuczki. Jak można się domyślać firmy u których ubezpieczamy samochód zazwyczaj nie są zbyt chętne do wypłaty kosztów za wynajęcie auta. Jednak znalazła się solidna w tej branży firma "CARFREE" zajmująca się wynajęciem aut, oczywiście także pojazdów zastępczych wypełni za nas jakiekolwiek formalności związane z wypożyczeniem samochodu zastępczego. Oczywiście jak na solidną firmę przystało nie pobiera dodatkowych opłat za pomoc w w wypełnieniu formularzy za wynajem auta zastępczego. Można nas znaleźć w miejscowościach takich jak: Warszawa, Częstochowa, Kielce i oczywiście w innych miejscowościach których namiary lokalizacyjne zobaczą Państwo na naszej stronie internetowej.

 • Strony:
świece do chrztu | lista katalogów | katalogowanie | pozycjonowanie

Katalog Informatyczny