Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Adwokat

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Adwokat.

 • Radca Prawny

  Nie jesteś w stanie odebrać należności od swoich nieuczciwych współpracowników? Nasz Radca Prawny Wrocław ma możliwości rozwikłać Twoje problemy bardzo sprawnie. W fazie nr 1 działań spróbujemy załatwić sprawę polubownie, uświadamiając kontrahenta, jakie grożą mu konsekwencje, jeżeli przejdziemy do fazy drugiej. Radca Prawny w drugiej fazie kieruje sprawę przed sąd i zajmie się nią do samego końca nadzorując kancelarię komorniczą.

 • Porady Prawne Poznań

  W życiu zdarza się wiele różnych sytuacji, w których potrzebna będzie profesjonalna pomoc prawna. Od tego jest właśnie nasza poznańska kancelaria, której prawnicy, radcy prawni i adwokaci oferują porady prawne Poznań. Niejednokrotnie się bowiem okazuje, ze jakiś podatek przez pomyłkę nie został zapłacony na czas, albo że należy rozwiązać kwestie podziału majątku po rozwodzie albo śmierci bliskiej osoby. Różne przecież ścieżki wyznacza nam życie, a często wymagają one nie tylko racjonalnego działania i dużej wiedzy, ale również wiążą się z przeżywaniem stresu. Dlatego też lepiej w takich sytuacjach jest zdać się na specjalistów, którzy wiele takich prawnych spraw załatwią za nas i z powodzeniem je pozytywnie załatwią, zarówno z korzyścią dla swoich klientów oraz w ramach obowiązującego prawa. Tak właśnie działa nasza poznańska kancelaria prawna, która ma już niemałe doświadczenie w zakresie prowadzenia różnych spraw o charakterze cywilnym, gospodarczym i rodzinnym.

  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Adwokat
  Biznes i Ekonomia » Prawo
  Biznes i Ekonomia » Radca prawny
  Firmy wg branż » Usługi
  Biznes i Ekonomia » Bazy firm

  data: 11.08.2012 | adres: http://www.siciarz.pl/porady-prawne.html | słowa kluczowe: porady prawne Poznań porada prawna | czytaj więcej »

 • Radca prawny Poznań - Siciarz & Siciarz

  Odzyskiwanie niespłaconych długów to dość skomplikowany proces, który obejmuje kilka etapów. Niezależnie od tego, czy wierzycielami są poznańscy przedsiębiorcy, czy też z jakiegokolwiek innego miasta, proces ten wygląda bardzo podobnie. Jako kancelaria adwokacka działająca na terenie Poznania mamy w swojej ofercie skuteczną windykację oraz mamy już całkiem duże sukcesy na tym polu, dlatego wszystkich wierzycieli zapraszamy do kontaktu. W procesie ściągania należności należy pamiętać, że po drugiej stronie tego konfliktu również jest osoba, która może mieć takie a nie inne możliwości finansowe. Dlatego nasze działanie w pierwszej kolejności, gdy radca prawny kontaktuje się z dłużnikiem, nie polega na wysyłaniu ciągłych zawiadomień, ale na negocjowaniu spłaty długu w sposób taki, aby dłużnik to zobowiązanie mógł udźwignąć. Oczywiście negocjacje te prowadzimy przy odpowiednim nacisku, ponieważ dłużnik też musi wiedzieć, ze dług będzie musiał wcześniej, czy później spłacić.

 • Strony:
szatki na chrzest | szatki na chrzest | wianki komunijne | wianki komunijne

Katalog Informatyczny